Kuchnia to Twoja pasja? Zapisz się na warsztaty kulinarne

Korzystna oferta kursu kulinarnego

Uczestnictwo w warsztacie kulinarnym to znakomity pomysł na pozyskanie nowych umiejętności – poznanie odpowiednich technik produkcyjnych i tajników rozmaitych przepisów albo po prostu opanowanie podstaw gotowania. Do kogo kierowana jest usługa? Dlaczego warto skorzystać z warsztatu kulinarnego?

Warsztat kulinarny – dla amatorów oraz zaawansowanych

Kunsztu w gotowaniu nie nabywa się w parę tygodni – prawdziwy mistrz potrzebuje lat, by zapoznać się z sekretnymi recepturami oraz poszerzać swoje kwalifikacje. Jeśli chcesz naśladować najlepszych, zgłoś się na kursy kulinarne i skorzystaj z wiedzy profesjonalnych kucharzy, którzy poznali tajniki sztuki kulinarnej, a teraz przekazują je nowym adeptom. Oferta skierowana jest do różnych grup zainteresowanych – zarówno do osób, które dążą do tego, by poszerzać posiadane już kwalifikacje, ja i do amatorów, którzy zaledwie zaczęli swoją przygodę z gotowaniem. Kursy kulinarne gwarantują znaczną rozpiętość tematyczną – można uczestniczyć w szkoleniu z kuchni tajskiej, uczyć się smażyć doskonałe steki wołowe, doskonalić receptury deserów, tortów i innych słodkich produktów, jak również poznawać dania wegetariańskie.

Dwa etapy kursu kulinarnego – szkolenie teoretyczne oraz praktyczne

Jak prowadzony jest warsztat? Warsztaty kulinarne składają się z dwóch części – szkolenia praktycznego oraz teoretycznego. Panel teoretyczny skupia się na objaśnieniu podstawowych czynności, natomiast część praktyczna jest w całości dedykowany opanowaniu przygotowania konkretnych potraw. Uczestnicy wszystkie potrawy sporządzają samodzielnie, uczą się również sztuki dekorowania dań na talerzu, a wszystko przebiega pod czujnym okiem specjalistów. Marzysz, by zdobyć nowe umiejętności kucharskie i podawać swoim gościom apetyczne dania? Jeśli interesują Cię aktywne warsztaty kulinarne przeprowadzone z naciskiem na praktykę, skorzystaj z usług oferowanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy dysponują wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]