Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

Śluby w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Organizujesz ślub na świeżym powietrzu i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot ślubny a liczba gości

Popularność ślubów w plenerze sprawia, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla pokaźnej liczby gości, jak i modele produkowane z myślą o kameralnych imprezach. Organizujesz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot ślubny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny element, który warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niezwykle istotny jest także rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Gwiazda, Stretch, Turek, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot na wesele – zadbaj o wygodę gości

Istotna jest również solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny wygodę zapewnią wodoszczelne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.