W którym pokoju zamontować roletę 100% zaciemnienia?

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia to najwłaściwszy wybór? Czy zawsze warto zdecydować się na pełne zaciemnienie do wnętrza? Atutów tychże produktów jest cały wachlarz, a możliwość kontroli ilości światła nie jest ich jedyną pozytywną właściwością. W przypadku rolet dzień noc całkowite zaciemnienie jest niemożliwe, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Który rodzaj najlepiej zda egzamin w Twoich wnętrzach? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Atuty rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień noc

Całkowita kontrola nad ilością promieni słonecznych wpuszczanych do wnętrza to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc posiadają szereg zbieżnych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to dopuszczalność montażu tych rolet zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Pozostając w temacie montażu – jest on niezwykle łatwy, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga użycia śrub i gwoździ oraz wiercenia. Każdy da sobie radę z samodzielnym założeniem rolety dzień noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Duża ilość opcji kolorystycznych do wyboru sprawia, iż produkty te będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień noc występują też w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów materiałów w jednej lub kilku barwach. Rolety te mogą stać się elementem zdobiącym mieszkanie.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są wytwarzane przez wielu wiodących producentów i marek. Podczas zakupów polecamy wybrać polską firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Trójmiasto, Warszawa lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Istnieje też możliwość spersonalizowania towaru na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien, które nie mają standardowego wymiaru.