Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Drukarki 3D znajdziesz na cadxpert.pl/drukarki-3d/

W ofercie CadXpert odnajdziesz tylko drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzech dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne technologie oraz urządzenia. Szacuje się, iż korzystając z drukarek 3D i innych produktów Stratasys można nieomalże o 90% obniżyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony. Główne założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, działający w prekursorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się łatwą obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można uzyskać tożsame makiety, do czego dąży się zwłaszcza w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko wykorzystywane w rozlicznych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Uzyskany druk jest solidny i precyzyjny, a w toku procesu wydruku nie dochodzi do przemieszczenia się warstw ani nie tworzą się zniekształcenia.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]