Szampony odbudowujące – na łamliwe włosy i zniszczone końcówki

Jeśli potrzebujesz szamponów odbudowujących, odwiedź ten adres

Szampony odbudowujące stosowane są do włosów ze skłonnością do łamania się i wypadania, wyniszczonych oraz szybko przesuszających się. Pragniesz czarować innych wspaniałymi, lśniącymi i bujnymi włosami? Sprawdź produkty regeneracyjne. Jaki skład powinny mieć szampony wzmacniające?

Szampony odbudowujące – odzyskaj błyszczące włosy

Twoje włosy stały się suche, łamliweczy też rozszczepiają się na końcach? Właściwe szampony odbudowujące pomogą zregenerować uszkodzone pasma i spowodować, że włosy będą wyglądać perfekcyjnie. Jednak przed zakupem każdego kosmetyku warto przeczytać, jakie składniki wykorzystano do jego produkcji. Regenerujące oddziaływanie ma między innymi keratyna roślinna, która wzmacnia strukturę włosów i wygładza wszystkie uszkodzenia i nierówności. Szampony odbudowujące mogą dodatkowo mieć w składzie działający nawilżająco kwas hialuronowy, za sprawą którego włosy na powrót stają się elastyczne, lśniące i gładkie. Także ceramidy posiadają silnie wzmacniające działanie – skutecznie wypełniają wszelkie ubytki w budowie włosa.

Ekologiczne dodatki do szamponów wzmacniających

Świetne rezultaty przynoszą też naturalne dodatki zawarte w szamponach – białka ze słodkich migdałów, esencja z granatu lub żeń-szenia, a także otręby ryżowe. Regularne używanie szamponów z bogatą zawartością czynnych składników pomaga przywrócić włosom ich naturalną witalność, ustrzec się przed ich wypadaniem, uchować przed przedwczesnym starzeniem się czy ochronić cebulki przez negatywnym wpływem wolnych rodników. Należy pamiętać o cyklicznym aplikowaniu tego typu produktów, gdyż tylko wtedy szampony odbudowujące zagwarantują najlepsze wyniki.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]