Subtelne i kobiece celebrytki

Dowiedz się, gdzie kupić celebrytki

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane powoduje, że każda pani może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Można oczekiwać, że moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek oraz piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a więc mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie też z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to serduszko, kółeczko pełne lub z otworem, gwiazda, żyletka, symbol nieskończoności czy słonik. Panie zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, ale też odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem ponadprzeciętności oraz niepokorności.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]