Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Chcesz zamówić słoje z kranikiem? Koniecznie odwiedź tę stronę

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest piękną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie stosowany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania lemoniad, kompotów, soków i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]