Sklep jeździecki online – akcesoria i produkty dla miłośników koni

Z kompletną ofertą internetowego sklepu jeździeckiego zapoznasz się na horse-trade.pl

Sklepy z akcesoriami jeździeckimi online przybierają na popularności, ponieważ oferują ciekawy wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są również derki, siodła, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także profesjonalne preparaty.

Sklep dla koni online – dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży również produkty specjalistyczne, które trudno jest znaleźć w stacjonarnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]