Rolety wewnętrzne na każdą kieszeń

Nie masz koncepcji na nowoczesne i modne urządzenie swojego mieszkania? Jeden, niezbyt kosztowny produkt pomoże całkowicie zmienić wygląd i styl pomieszczenia. To wewnętrzne rolety okienne. Dzięki takiej przesłonie możesz dodać kolorytu każdemu pomieszczeniu albo nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Specjalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc podpowie, jak dokonać właściwych, zakupowych decyzji.

Jak wybrać rolety?

Jest wiele modeli okiennych rolet wewnętrznych . Można je dzielić według rozmaitych kryteriów. Jeśli chodzi o tworzywo, to są rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkaninw różnym zakresie przepuszczających światło. Zazwyczaj jest to prosty do czyszczenia i wygodny w utrzymaniu poliester.
Z uwagi na funkcje można podzielić rolety na ścienne i okienne. Inne zróżnicowanie to poziom zaciemnienia. Tutaj niezwykle popularnym rodzajem są rolety dzień noc typu zebra lub 100% zaciemnienia.
Następny podział to rolety na wymiar lub standardowe. Pierwszy rodzaj jest zalecany do okien o niekonwencjonalnych rozmiarach, z większą liczbą segmentów albo wieloma dekoracyjnymi detalami. Jeśli idzie o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z bieżącymi, wnętrzarskimi nurtami.

Rolety okienne – czy są tanie?

Z uwagi na fakt, iż rywalizacja na rynku rolet jest ogromna, podobnie jak stale rosnące grono producentów, obecnie rolety można kupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Regularne ceny są niewysokie, a do tego dochodzą również promocje i akcje specjalne, kiedy roletę udaje się kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są tanie i zasadniczo każdy może sobie na nie pozwolić.
Bezinwazyjny montaż, bogata kolorystyka i nowoczesne projekty sprawiają, że taka przesłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Cena w stosunku do jakości i długiej żywotności rolety jest nad wyraz atrakcyjna, dlatego zwolenników takiej koncepcji na aranżację wnętrz nie brakuje.