Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Jeśli potrzebujesz etykiet na wódkę weselną, skieruj się tutaj.

Tradycja ofiarowania prezentów na różne okazje znana jest od setek lat i od samego jej źródła najczęściej przekazywanym i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na imieniny, ślub bądź osiemnastkę. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni zaproszeni chcą podarować to samo?

Etykiety weselne – alkohol jako nietuzinkowy prezent od Państwa Młodych

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale również dość często młoda para obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem podczas pożegnania. Taki upominek jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przybycie na ślub. Jednakże taka butelka z trunkiem wyskokowym może też stać się w cenną pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę, na których można ulokować informację o słowa podziękowania, imionach nowożeńców lub dacie i miejscu ślubu. Etykiety weselne można kupić w przeróżnych wzorach oraz kolorach, dlatego bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji nowożeńców. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne trunki wyskokowe można zastosować nie tylko podczas ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu urodzinowym.

Etykiety na butelki – udekoruj własne alkohole

Etykietami z własnym nadrukiem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeśli robisz własne wina, nalewki czy soki i dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi przy różnych okazjach, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwyczajnej butelki. Prócz tego flaszki można także oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]