Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Środki czystości chemia. Więcej informacji na http://tinyurl.com/yd87odn9

Aby utrzymać porządek – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo zadań będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z najtrudniejszym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki czystości – eliminacja zabrudzeń każdego rodzaju

Oferta chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie podmiotów produkujących i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o eliminacji specyficznych zabrudzeń, między innymi ognisk pleśni, tłustych osadów, kamienia kotłowego lub graffiti.

Pielęgnacja powierzchni za pomocą chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają także na zabezpieczenie oraz konserwację powierzchni w znacznym stopniu narażonych na niszczycielskie działanie różnych czynników i wandalizm. Znajdziemy między nimi środki do zabezpieczenia stali przed korozją, preparaty chroniące przed graffiti, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, jak również impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna. Warto dodać, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale również nadają im piękny wygląd.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]