Płyn do zmywarki – dla domu i punktów gastronomicznych

Kliknij tu, aby kupić preparaty do zmywarki

O ile w domowych warunkach używanie zmywarki w wielu przypadkach nie jest konieczne, to w lokalach gastronomicznych trudno byłoby bez niej utrzymać jakiekolwiek naczynia w czystości. Argumentów, dla których opłaca się zaopatrzyć kuchnię lokalu gastronomicznego w nawet więcej niż jedną zmywarkę jest mnóstwo, lecz kluczowe z nich to efektywność i dokładność mycia. Nawet nieduża kafeteria wytwarza znaczną liczbę brudnych naczyń. Ich wymycie jest niezmiernie trudne – zwłaszcza, iż muszą być one idealnie czyste. Należy aczkolwiek pamiętać, że jakość pracy zmywarki w znacznym stopniu zależy od tego, których preparatów do zmywarki użyjemy.

Preparaty do zmywarki – płyny myjące i nabłyszczające

Najistotniejsze preparaty do zmywarki to przede wszystkim środki myjące. Ich skład jest zależny od ich zastosowania. Są pośród nich środki używane do mycia pokrytych tłuszczem i przypalonych naczyń, jak również wybielacze, które wykorzystuje się do filiżanek i innych elementów zastawy herbacianej czy kawowej. Ważną kategorią są ponadto środki do czyszczenia zmywarek – ich stosowanie jest niezbędne, aby zmywarka pozostała sprawna i nie zostawiała pobrudzeń na naczyniach. W punktach gastronomicznych, których prestiż w znacznej mierze zależy od wyglądu naczyń, warto także korzystanie z nabłyszczającego płynu do zmywarki.

Jak zakupić preparaty do zmywarki?

Nabłyszczacze i płyny do zmywarek dostępne w zwykłych sklepach nie będą przydatne w gastronomii. Ich wydajność nie jest odpowiednia, a poza tym sprzedawane są one w niewielkich opakowaniach. Najlepszym rozwiązaniem dla firm gastronomicznych będą więc zakupy w sklepie z chemią przemysłową. Złożenie zamówienia na pewno nie przysporzy problemów, ponieważ wszystkie związane z tym formalności można załatwić przez internet.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]