Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Organizujesz imprezę w ogrodzie i zastanawiasz się nad stosownym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i o czym wypada pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się podczas ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach, rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie. Wybór stosownego produktu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – trwałe oraz łatwe w montażu

Pawilony ogrodowe cechują się mocną konstrukcją i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a proste składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej struktury.