Organizujesz eventy? Zamów namioty imprezowe

Nie ma nic bardziej zachęcającego do udziału w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – Polacy docenili możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, bankietach, podczas eventów firmowych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas skromnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot imprezowy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Namioty imprezowe – komu przydadzą się?

Namioty imprezowe przydadzą się głównie osobom, które planują przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniego przyjęcia!

Zalety namiotu na imprezy

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto podstawowe cechy, którymi odznaczają się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż takich namiotów odbywa się zwykle poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Możemy także maskownice w kilku kolorach.