Oknostol – producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Co warto wiedzieć o drzwi wewnętrzne producent?

Oknostol to przedsiębiorstwo, które szczyci się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego typu elementów stolarki drzwiowej i okiennej. Okres funkcjonowania na polskim rynku spowodował, iż jego specjaliści gwarantują konsumentom najwyższą jakość wytwarzanych produktów oraz obsługi klienta. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich niezawodność, ale też najwyższa ergonomia, będące wynikiem użycia w toku ich produkcji nowoczesnych technologii. Poza oknami Oknostol oferuje także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu elementów stolarki otworowej specjalistami firmy kieruje troska o zachowanie czterech wartości: zadowolenia klienta, absolutnego bezpieczeństwa produktów, pełnego komfortu ich użytkowania, jak również wysokiej jakości.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi drewnianych

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien cechuje się dużą troską o jakość własnych wyrobów. Oferowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to wspaniały wybór dla konsumentówposzukujących niecodziennych, ale solidnych i nieprzeciętnie ergonomicznych produktów. Gwarantują one domownikom najwyższy komfort – skutecznie odgradzają od zgiełku z zewnątrz i tworzą świetną izolację cieplną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym są one wyposażone w bardzo dobre systemy antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich niesztampowy, elegancki design. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, ponieważ wykonywane są wyłącznie z surowców wysokiej jakości.

Co oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent wyróżnia się także na polu obsługi klientów. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol może liczyć na darmową konsultację przy doborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów w mieszkaniu, co da pewność, iż założenie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich osobiście przygotowanym szkicem, idealnie dopasowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Odnosić się to nie tylko rozmiaru drzwi, ale też rodzaju wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]