Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Sprawdź, gdzie kupić nowoczesne okiennice, wejdź na skyshutters.pl.

Planując wystrój pomieszczenia, sporadycznie poświęca się dużo uwagi oknom. Najczęściej decyzja pada na szablonowe rozwiązanie, to znaczy firanki oraz zasłony, które niekiedy zestawiane są z żaluzjami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno budujące sobie grono zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Shuttersy – nowinka w polskich domach

Podstawowym atrybutem shuttersów (czy też po polsku – szutersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych są ruchome i można ustawiać je pod różnymi kątami, w zależności od potrzeb lokatorów. Producenci wytwarzają je z listw drewnianych, z płyt MDF, jak również polichlorku winylu (PCV). Okiennice dekoracyjne shutters instaluje się głównie na oknach, niemniej jednak bardzo dobrze sprawdzą się też na drzwiach garderoby. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w naszym budownictwie wykorzystuje się wciąż okazjonalnie, ale większość zapewne kojarzy je z telewizji czy kina, gdyż te okiennice są często wykorzystywane na terenach z gorącym klimatem, czyli w krajach śródziemnomorskich i Afryce Południowej.

Wewnętrzne okiennice shutters – sterowanie ustawieniem lameli bez stosowania łańcuszków

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko wspaniale się prezentują, ale mają również przydatne funkcje. Przy ich użyciu można w pasywny sposób regulować wykorzystanie promieni słonecznych: w upalne miesiące powstrzymywać nagrzewanie się wnętrz, a zimą – zatrzymać ciepło przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne pasują do różnych stylów aranżacyjnych i nie ma przeważnie trudności, by założyć je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wykonuje oraz montuje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, iż są z pewnością droższym rozwiązaniem aniżeli przykładowo rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niezmiernie gustowny wygląd, przez co podnoszą wartość domu. Trzeba też uwydatnić, iż shuttersy reguluje się bez użycia linek, co właściciele zwierzaków czy rodzice ciekawskich dzieci, które mogłyby zaplątać się wystające sznurki, uznają z pewnością za dodatkowy atut.

Lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]