Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Więcej informacji o kontenery producent uzyskasz tutaj

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery na gruz – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy częstokroć stosowane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]