Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Jeśli chcesz kupić maseczki wielokrotnego użytku, powinieneś odwiedzić ten adres

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały świat, na skroś odmienił nasze relacje z innymi ludźmi oraz życie. Normy dystansu społecznego wymuszają nieodzowność korzystania ze licznych środków, których zadaniem jest chronić nas przed realnym ryzykiem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do urzędu lub przychodni, gdzie zwykle przebywamy w większym gronie ludzi, musimy zawsze nosić na nosie oraz ustach maskę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli dusimy się w popularnej maseczce z materiału?

Wytrzymała przyłbica ochronna chroni równie dobrze jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maseczki ochronne są niekomfortowe i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, mogą sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed kontaktem z wirusem identycznie jak maska chirurgiczna, czyli zasłania nos i usta, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi plusami są wygoda, trwałość i nieznaczna waga, nie wykraczająca poza 7-10g. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z materiałów, za sprawą których może być używana wiele razy. Jej przezroczystą przysłonę po użyciu można odkazić, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (aż 30 razy!) za pomocą dostępnych detergentów.

Mini przyłbica – dla astmatyków oraz ludzi w podeszłym wieku

Mini przyłbicę rekomenduje się używać każdemu, kto dba o ochronę, jak również komfort. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, w podeszłym wieku oraz regularnie uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek zakładać ochronne maseczki podczas pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie utrudnia ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie przez wiele godzin nie drażni. Działa ona z funkcją FaceID, co na pewno docenią najmłodsi użytkownicy.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]