Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Znajdź części do Renault

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]