Atuty nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych

Potrzebujesz nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych? Wejdź na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/

Doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym, stosowanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym stylu, są nadal drzwi drewniane. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe cechy i wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z sosny, dębu i mahoniu

Drewno to ekologiczny materiał, który należycie pielęgnowany zachowa się w niezmienionym stanie nawet kilkadziesiąt lat, a użyty jako fragment aranżacji pomieszczenia sprawia, iż staje się ono bardziej intymne i ciepłe. Nowoczesna technologia umożliwia bardzo dobre łączenie parametrów drewna z wymogami współczesnego konsumenta, co skutkuje wykonaniem drzwi cechujących się eleganckim designem i ogromną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się odpowiednią izolacją termiczną i małym stopniem rozszerzalności – czyli nie odkształcają się. Opcja pomalowania ich wierzchniej strony jakimkolwiek kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, że tego typu drzwi zdadzą egzamin w wnętrzach rozmaitego rodzaju – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i apartamentach urządzonych w stylistyce industrialnej. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z mahoniu, sosny czy dębu, impregnowane lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, modele z progiem lub bez i mnóstwo innych rodzajów, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie wyglądają przez wiele lat.

Szyby fazowane i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chcesz zamontować w swoim pokoju albo gabinecie skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub nieszablonowych wymiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku rekomenduje się zaufać kompetentnym producentom, którzy oferują nieodpłatny pomiar, techniczne doradztwo, a także możliwość wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym daje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do wszelkich zamierzeń zamawiającego i przykładowo wypełnić je szkłem – między innymi szybami bezpiecznymi, ornamentowymi lub wypukłymi, co bez wątpienia zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być też posiadać w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]