Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Jeśli chcesz kupić balon na wino, odwiedź tę stronę.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy podarunek dla znajomych – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu bądź zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to również idealna dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal baniak na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować gości domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]