OE Industry – polski lider w branży oświetlenia dla automotive i mobility

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na https://oeindustry.com.

Niezwykle istotnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Niepoprawne ustawienie świateł lub zlekceważenie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie doprowadzić do groźnej sytuacji na drodze, co często kończący się kolizją. Korzystanie z najwyższej klasy niezawodnych świateł jest istotne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe codziennie jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z polskich dostawców niezawodnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Jakie produkty oferuje polski producent oświetlenia samochodowego z Krakowa?

Zasadniczo w portfolio OE Industry znaleźć można dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp bocznych, przednich oraz tylnych do autobusów, tramwajów, kamperów czy pojazdów budowlanych, spółka produkuje również LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego najaśnice, maszty oświetleniowe oraz naświetlacze, które stosowane są m.in. przez kierujących pojazdami rolniczymi, specjalnymi i off-road. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej lub służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również stosowane przez niektóre służby światła białe i niebieskie. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które znacznie podnoszą jakość życia zawodowych kierowców, którzy spędzają sporo dni w trasie. A to raptem ułamek produktów OE Industry.

OE Industry wszechstronne testowanie opracowywanych produktów

Kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta jest czymś więcej niż zwyczajnym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowana kadra specjalistów gotowa wcielić w życie pomysł klienta, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, poprzez wydruk 3D prototypu, aż po jego certyfikację. Co istotne, OE Industry oferuje także wsparcie posprzedażowe. Wskutek silnego naciskowi na wszechstronne testowanie swoich produktów, budowania kompetentnego zespołu profesjonalistów oraz skrupulatnych analiz potrzeb swoich kontrahentów, OE Industry stało się liderem w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Lokalizacja:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]