model 3D, wirtualny spacer VR

Wirtualny spacer z modelem 3D – zwiększ rozpoznawalność swojego biznesu

Wnętrza 3D to najlepszy sposób na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, z których planują korzystać. Dla większości klientów opcja obejrzenia danego lokalu przed wyborem oferty jest niezwykle ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Ale czym są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i czy warto to robić? Więcej informacji na ten temat prezentujemy w dalszej części artykułu.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy plan poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, zbliżać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany klientom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do ogólnej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od opracowania samego modelu wnętrza 3D, możemy też zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To opcja ciesząca się ogromną popularnością. Polega ona na tym, że oprócz oglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, np. siedziby przedsiębiorstwa bądź hotelu, jesteśmy w stanie przenieść się pojedynczym kliknięciem myszki do takiego lokalu, a potem zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala również przemieszczać się do innych wnętrz zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Jak mogę zastosować wirtualny spacer VR?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie zademonstrować odbiorcom daną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę reklamy można zastosować do zaprezentowania warsztatu, restauracji czy hostelu, a także po prostu pokazać szerokiemu gronu odbiorców wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, jeśli sprzedajemy posiadłość, by potencjalni klienci mogli gruntownie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się przygotować z wielu powodów. Główny z nich to opcja opublikowania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie internetowej lub udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje też doskonałą możliwość zachęcenia klientado zamówienia naszych usług. Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo będą mieć do niego znacznie szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to też bardzo dobra metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, gdyż obecnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można zdobyć bardzo szybko — wystarczy zamówić jego przygotowanie u zawodowego fotografa.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]