Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Wirtualny spacer. Wejdź na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/, aby skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę firmy bądź nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer VR – zadbaj o atrakcyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia układające się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do kolejnych punktów nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można dodawać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie www.

Jakie branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najważniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy oraz jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarska, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Można również pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. gabinet dentystyczny lub restaurację. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]