Wedding planner – przepis na bezstresowe wesele

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej porady wedding plannera Kraków, skieruj się na whataday.pl

Zawarcie małżeństwa to na pewno najważniejsze wydarzenie w życiu wielu osób. Nic zatem dziwnego, że organizując tę uroczystość staramy się uniknąć niemiłych sytuacji oraz sprawić, żeby uroczystość na długo była zapamiętana przez gości. Jak pewnie część z nas już doświadczyło, organizacja wesela to duży problem – należy zatroszczyć się między innymi o wynajem sali, zatrudnienie DJ-a oraz ozdobienie świątyni. Podczas nerwowych nieraz przygotowań możemy niestety zapomnieć o niektórych rzeczach, co potrafi skutecznie zniweczyć atmosferę tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. Właśnie z tego powodu przyszłe małżeństwa coraz częściej decydują się na wskazówki, które zapewnia wedding planner. Na czym jednak one polegają?

W czym doradzi wedding planner?

Największym atutem zatrudnienia wedding plannera jest niewątpliwie komfort oraz pewność – nie trzeba martwić podpisywaniem umów z zespołem, dekoratorem, właścicielem lokalu oraz fotografem. Usługi, które oferuje wedding planner to również idealne wyjście dla wszystkich, którzy nie znają realiów branży ślubnej, więc nie potrafią znaleźć dobrych kwiaciarek czy wodzirejów. Z kolei znający ją dokładnie wedding planner powie nam, jak znaleźć te oferty, które niewątpliwie trafią w ich oczekiwania. Dzięki temu ślub z pewnością będzie wspaniałym wydarzeniem oraz przebiegnie bezstresowo.

Koszty porad wedding plannera

Wbrew stereotypowym opiniom na wskazówki wedding plannera powinny postawić nie tylko małżeństwa z zasobnym budżetem. To przecież idealne rozwiązanie dla przyszłych małżeństw chcących zmniejszyć koszty związane ze ślubem, ponieważ obyty na rynku usług weselnych wedding planner pomoże znaleźć kilkakrotnie mniej kosztowne oferty. Szczególnie, że jego porady nie są wcale dużym wydatkiem. Ze względu na różnorodny zakres usług jakie oferuje wedding planner, ich koszt jest najczęściej ustalany indywidualnie z poszczególnym klientem. Jednak w obliczu pozostałych kosztów wiążących się ze ślubem ten na pewno nie będzie duży.

Lokalizacja:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]