Uzupełnij wizytówkę firmy w Mapach Google o wirtualny spacer

Skieruj się tu, aby zlecić promocję firmy w Mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z głównych punktów promocji marki w sieci. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to pozyskanie wielu klientów. Istnieje świetna metoda, żeby pośród mnóstwa podobnych firm w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej skuteczna? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej lokalizacji

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej miejscowości. Od teraz będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy poszukują konkretnych ofert, firm lub marek. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może nie wystarczyć, by wyprzedzić konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto wykonać kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google wszelkich aktualnych informacji, adresu strony internetowej firmy, stosownej prezentacji firmy oraz dodanie estetycznych fotografii. Jest także inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, bowiem nadal mało podmiotów ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer VR

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający naszą nieruchomość lub biuro. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i zajrzeć do pomieszczeń. Taki spacer możemy również odbywać na różnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak niedużo firm decyduje się na jej użycie, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma dużo zalet i jest skuteczną metodą na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka promuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszego sklepu, hotelu czy kliniki, częściej przekonają się do skorzystania z naszych usług. Raz wydane środki na wykonanie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]