Sala na 18 urodziny – jak ją wybrać i inne porady

Jeżeli interesuje Cię dobra oferta lokalu na urodziny, zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Nierzadko z okazji urodzin, imienin czy niektórych rocznic nie planujemy imprez z rodziną oraz znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Ale zdarzają się takie kluczowe życiowe momenty, których stosowne uczczenie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest bezdyskusyjnie wejście w dorosłość, czyli “osiemnastka”.

Zaplanować imprezę w domu czy znaleźć lokal na 18 urodziny?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje dużo zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem oddawać głos w wyborach, spożywać i nabywać napoje alkoholowe, może założyć biznes czy pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych. Lecz zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak odpowiedzialnych kwestiach – dla młodych najważniejsza jest możliwość urządzenia wielkiej imprezy z kolegami. Można ponownie wyprawić “domówkę”, jednak czy taka zabawa będzie się wiele różnić od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie sali na osiemnastkę. Często grupa znajomych postanawia wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, ale jednocześnie umożliwia ograniczyć jednostkowe koszty. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni wyśmienite dania imprezowe. Chcesz urządzić zabawę w plenerze? Wynajmij lokal na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w ciepłe dni można postawić w nim duży namiot i wyprawić zabawę z grillem.

O co jeszcze należy zadbać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Nie da się ukryć impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie spożywają alkohol. Trzeba w związku z tym koniecznie zadbać o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych napojów.

Właściwa dekoracja sali również jest bardzo ważna, aby goście całkiem zanurzyli się w klimacie zabawy. Wypada więc wybrać lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta, jak również optymalnie rozlokuje stoliki z napojami oraz przekąskami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” świetnie sprawdza się menu typu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostosuje menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do preferencji i zasobności portfela klienta.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]