Rekomendowany fotograf Google – jakie usługi wykonuje?

Potrzebujesz profesjonalnej porady rekomendowanego fotografa Google Nowy Sącz? Kliknij tutaj.

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a mnóstwo osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokojakościowy, jego przygotowanie powinno się zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania fotografii, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, żeby uzyskać certyfikat jest obowiązany opublikować przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy wybrać fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości zdjęć, na pewno potrafi wykonać wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudolny czy niepoprawnie wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady przygotowania takich fotografii i samo zlecenie zrealizuje sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nieraz więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy np. YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest sporym atutem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu miejscowości uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może również legitymować się wyjątkowym logo, które informuje, że dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest specjalistą w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]