Profesjonalna opieka nad grobem

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków

Oblicze miejsc spoczynku naszych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zająć – także, kiedy pomniki położone są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że groby muszą zostać zaniedbane – świetnym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, takie jak montaż ławek albo pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności oraz korekty liter.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, jakie należy zapłacić osobom opiekującym się pomnikami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są w szczególności od zakresu usług – gdy wybieramy jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od 30 do 40 zł. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem nawet 400 złotych co dwanaście miesięcy. Warto też dodać, że stawki zależne są również od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]