Port lotniczy Kraków – parking w Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód? Chcesz swobodnie dotrzeć na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje strzeżony parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia zapewnia?

Parking przy Balicach – transport bezpośrednio do terminala

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około 20 kilometrów, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zostawić samochód na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto dodać, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić nawet na kilka tygodni – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, a także skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższym urlopie za granicą nie będziesz w stanie włączyć auta? Parking strzeżony w Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić bezpośrednio po przyjeździe lub przelewem internetowym.