Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Szukasz korzystnej oferty przyjęcia w ogrodzie? Nie wahaj się! Kliknij tu.

Kiedy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Ale ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to również chrzciny, przyjęcia z okazji 18-tych urodzin czy komunie. Kiedy lista gości jest bardzo długa, najczęściej nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku pozostaje nam zamówić odpowiedni lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj uczestnikom zabawy najlepsze warunki

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka bądź przyjęcie urodzinowe, , na której bawić się będą głównie dorośli, gościom należy przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast przyjęcia, w których sporą grupę uczestników stanowią kilkulatki, między innymi ceremonie chrztu czy komunie, warto zorganizować w lokalu, który poza użyczeniem sali w środku budynku oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się zbyt szybko uroczystością i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Dania oferowane uczestnikom także muszą być dopasowane do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej więc sięgnąć po ofertę firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o dobre dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 130 gości!

Zamówienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudne, jednakże rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w nieomal królewskiej atmosferze odbywają się tu chrzciny, przyjęcia komunijne i – naturalnie – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić nawet do 130 osób. Z kolei gdy impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści mniej więcej 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia oraz ozdobienia stolików, przez przyrządzenia posiłków, aż po doświadczoną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]