utylizacja mebli Kraków, opróżnianie piwnic Kraków

O profesjonalnym sprzątaniu strychów i piwnic

W dużej części domów obecne są strych i piwnica. Na ogół miejsca te pełnią rolę składzików na różne starocie. Zwykle to, czego nie używamy, wynosimy czy to do piwnicy, czy na strych. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu okaże się być nam potrzebna? W takim wypadku można zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie piwnic, a także strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co sprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi, które cieszą się naprawdę dużą popularnością. Decydują się na nie osoby, które z rozmaitych powodów muszą posprzątać ogromną powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Profesjonalna firma jest w stanie wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale też meble czy niedziałający sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy prowadzące działalność i w dużych i w małych miastach, to rewelacyjny wybór, jeżeli na strychu lub w piwnicy przechowujemy niepotrzebne szafy, fotele, kanapy czy meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest bardzo dużym wyzwaniem. Należy pamiętać, że najczęściej na terenie małych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie 2-4 razy w ciągu roku, ponieważ zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie wykonują wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze proponują profesjonalne firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się sprzątaniem piwnic i strychów są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady i nieużywane przedmioty. W ofercie znajduje się także podstawienie właściwego pojemnika na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, troszcząc się o ich właściwą utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zadbają o to, by podczas prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Lokalizacja:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]