sklep woocommerce, wdrożenia woocommerce

Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Masz firmę i chcesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli masz już stronę na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – opracowanie analizy danych sprzedaży i prosta personalizacja

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż w konsekwencji opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, ma moc atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z użyciem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do większego kręgu nabywców. Za sprawą wdrożenia odpowiednich wtyczek zwiększa się również elastyczność sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom wykonanie przelewów za towary np. przez PayU.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce pozwala także na ewaluację sprzedaży (opracowanie przeróżnego rodzaju statystyk) i integrację z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce zostaw specjalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, użycie jedynie wypróbowanych, koniecznych wtyczek i jego ochronę przed cyberatakami. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać recenzje i poradniki odnośnie sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]