Kraków Airport Taxi – kiedy wybrać?

Na najważniejszych portach lotniczych znalezienie transportu może okazać się dużym problemem. Jeśli jeszcze turyści czy tutejsi z konkretnego miasta na pewno sobie poradzą, to biznesmeni będą mieć duże kłopoty – ich obecność w danym mieście jest zwykle wszak zaplanowana z dużą starannością. Warto zatem zawczasu pomyśleć o przewozie do celu podróży. Firmy świadczące takie usługi funkcjonują we wszystkich miastach z dużymi lotniskami – między innymi w stolicy, Katowicach czy w Krakowie. Należy jednak dodać, iż te firmy wyróżniają się nie tylko możliwością zamówienia taksówki na określoną porę – mają poza tym wiele innych atutów. Dlaczego zatem warto postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Kraków Airport Taxi – transport premium

Zaletą usługi Kraków Airport Taxi okazuje się także wygoda aut – przedsiębiorstwo ją oferująca wykorzystuje jedne a najlepszych modeli Mercedesa oraz innych uznanych marek aut. Nie bez znaczenia jest również to, iż stawiając na tę formę transportu nie musimy dzielić miejsca z pozostałymi ludźmi – samochód zarezerwowany jest tylko dla nas lub kontrahenta biznesowego. Dobrze napisać też o tym, że klienci Kraków Airport Taxi mogą jeździć nie tylko po Krakowie – dostępne jest wszak zarezerwowanie kursu do innych miejscowości w Małopolsce oraz poza nią.

Ile kosztuje Kraków Airport Taxi?

Trasy do popularnych Business Parków i siedzib firm, działających w obrębie stolicy Małopolski, klientów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić sumy większej niż 100 zł. Na trochę większe ceny powinniśmy przygotować się, gdy zamierzamy zamówić kurs do innego miejsca leżącego w Małopolsce. Na przykład, trasa do Wieliczki do wydatek od osiemdziesięciu do stu dwudziestu PLN – w zależności od tego, ile osób będzie wiezionych danym kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd w wygodnych warunkach do Oświęcimia lub Katowic wydamy w okolicach trzystu PLN. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zapewnia luksusowe warunki na czas wyjazdu służbowego, które zadowolą każdego.