Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

Usługi detektywistyczne cieszą się ostatnio popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, zdobyć cenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków sprawowania opieki nad dzieckiem, wierności partnera bądź ustalenie źródeł dochodu. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z obszaru nowych technologii czy prawa, co pozwala na łatwiejsze pozyskanie cennych informacji.

Agencja detektywistyczna – kto najczęściej korzysta z jej pomocy?

Z oferty biur detektywistycznych często korzystają osoby pragnące wykazać niewierność męża lub żony i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się również sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka, które padło ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług świadczonych przez doświadczone agencje detektywistyczne powoduje, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy chcące zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w szybki i sprawny sposób uzyskać niezbędne informacje. Są to między innymi profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich pracownicy mają dodatkowo biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w sądzie.