Jak wybrać salę weselną na ślub?

Na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/ znajdziesz korzystną ofertę sali na wesele w Krakowie.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to dzień, o którym krewni młodej pary oraz sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli nowożeńcy zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest zarezerwowanie najlepszej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten niepowtarzalny dzień w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – jak wybrać?

Poszukując lokalu na wesele para młoda powinna uwzględnić parę dość istotnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi ustalić liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, żeby być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, aby mieli gdzie tańczyć. Ponadto nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od kościoła położony jest dom weselny oraz czy przedostanie się do niego nie będzie utrudnione. Jeśli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, należy poszukiwać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się duża sieć hoteli. Kolejną kwestią jest sama organizacja wesela, czyli przygotowanie menu, dekoracja sali i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w zakresie wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny dla narzeczonych z okolic Krakowa

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zorganizować przyjęcie weselne w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich ma olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ponad setkę gości. Wesele może zostać wyprawione też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Dojazd orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie trwa więc dłużej aniżeli 40 minut.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]