Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Pozycjonowanie stron Kraków - więcej szczegółów o tej usłudze.

Powszechność internetu oraz prostota użycia go do wyszperania potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony firmowej nie znaczy, że nowi klienci nas znajdą – najważniejsza jest przecież widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, funkcjonujących tylko na niewielkim obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie albo w Poznaniu, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla mniejszych podmiotów

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych bądź usług używają zazwyczaj fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę danej miejscowości, np. “masażysta kraków”, “sklep z elektroniką kraków” albo “piekarnia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym klientom, przebywającym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, przykładowo poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron www oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od prawie 15 lat. Przez ten czas dogłębnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie uaktualnienie treści, optymalizację techniczną strony oraz link building. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może przeglądać na bieżąco rezultaty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]