Google Maps a firma w Street View

firma w streetview Kraków

Google Street View to najbardziej kreatywne rozwiązanie interaktywne współczesnego świata. Ułatwia oglądanie egzotycznych państw i dużych miast bez podnoszenia się z fotela – dzięki pomocy sieci www. Z koncepcji Street View mogą czerpać korzyści również firmy w całej Polsce (na przykład w Krakowie czy Warszawie).

Zainteresuj konsumentów prezentacją firmy w Street View

Nowoczesność usługi Street View to niewątpliwie danie możliwości internautom z całego globu oglądania innych kultur oraz słynnych obiektów. Wystarczy wstawić w mapy Google dokładny adres, a naszym oczom ukażą się panoramiczne zdjęcia danego miasta lub regionu. Wygląda to tak, jakbyśmy wyszli na wirtualną przechadzkę, mogąc pójść w wybranym kierunku. Firma lub korporacja może korzystać ze Street View udostępniając odbiorcom zdjęcia swojego wnętrza. Ma to wielkie znaczenie głównie w przypadku punktów usługowych. Street View to doskonały impuls przyciągający potencjalnych nabywców.

Firma w Street View to szansa dla biznesu

Warto także dodać, że konsumenci szukając informacji o najbliższych klubach, hotelach czy urzędach, często korzystają z usługi Google Maps, która jest kompatybilna ze Street View. Programy te są oczywiście przystosowane do tabletów. Warto jednak pamiętać o zrobieniu profesjonalnych fotografii, zamieszczonych w tej wizytówce on-line, bo to sprawia, że konsumenci dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Jeśli więc mamy chęć skorzystać z tej usługi, postarajmy się o znającego reguły Google fotografa.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]