Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Dalsze informacje o działalności architekta Kraków - zajrzyj tutaj

Biuro projektowe świadczy rozległe spektrum usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w komfortowym i funkcjonalnym domu, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie pilnować rozwój prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę domu lub zaproponować aranżację już gotowych mieszkań.

W czym wesprze Cię profesjonalne biuro architektoniczne?

Interesują Cię nowatorskie, kreatywne projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się od wielu domków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a jednocześnie nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające aktualne nurty architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektów – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkalnych czy domków jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi kawiarnie, zakłady opiekuńczo-lecznicze, budynki rekreacyjne i pensjonaty. Konfiguracja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku oraz osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może też zaplanować przestronne i funkcjonalne garderoby, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]