Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Więcej w temacie parking lotnisko Balice Kraków na https://pandaparking.pl.

Szybkość, możliwość trafienia także w najbardziej oddalone miejsca naszego globu i komfort – to największe zalety podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły niebywałe uznanie. Podróż, której elementem jest lot, łączy się aczkolwiek z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dotarcia na lotnisko – a masa osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak długą drogę najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty związane z dotarciem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Parking w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało zorganizować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą naturalnie zamartwiać się o swoje auto, ponieważ parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, w związku z tym nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie pojazdu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niesłychanie przydatne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Balicach – gwarancja pomocy personelu

Jeżeli wybierzemy usługi oferowane przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na spore udogodnienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Co więcej, podróżni mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w wielu sytuacjach, takich jak obniżenie ciśnienia w oponach czy rozładowany akumulator.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]