Catering okolicznościowy – obsługa nie tylko wesel i komunii

Catering okolicznościowy - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i chcesz celebrować go wraz z rodziną i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczna grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też uraczyć je pysznymi daniami i napojami. Możesz postarać się przyrządzać je na własną rękę, jednak przy dużej liczbie zaproszonych ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Poza tym to twoja uroczystość i pragniesz się nią cieszyć, a nie służyć za kelnera albo sterczeć w kuchni. Dlatego przygotowanie poczęstunku na rodzinne święta zalecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby wynajmować lokalu!

Gdy wymienia się cateringu większość osób myśli w pierwszej kolejności o cateringu na wesele lub eventach firmowych. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza było osobiste zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy faktycznie dużej liczbie uczestników dopuszczał on opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Tym bardziej, że na początku firmy cateringowe nie proponowały obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a nieraz nawet tych większych, jeżeli nie wiązało się to z wynajmem sali. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy zdecydujemy się wydzierżawić salę czy wygodniej będzie urządzić zabawę w swoim ogrodzie albo domu, firma cateringowa dowiezie nam w wybrane miejsce wykwintne posiłki.

Menu dostosowane do budżetu zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to oferta na każde rodzinne święto. Wprawni szefowie kuchni bez problemu opracują jadłospis harmonizujące ze specyfiką wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering urodzinowy, na komunię czy na chrzciny. Catering okolicznościowy to dodatkowo obsługa komersów, półmetków oraz studniówek. Poszukując firmy oferującej tę usługę radzimy postawić na taką, która jest w stanie dostosować menu do życzeń i – co ważne –możliwości finansowych zamawiającego, a także wszechstronnie obsłużyć imprezę, m.in. oferując pomoc w ustawieniu i udekorowaniu stolików czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]