Catering na imprezy – twoi goście zasługują na to co najlepsze

Catering na imprezy Kraków - kliknij w to miejsce po więcej informacji o tej usłudze.

Sezon letni obfituje w niezwykle popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe i wydarzenia w plenerze, ale właściwie każdego tygodnia w różnych miejscowościach kraju odbywają się benefisy, konferencje albo bankiety. Takie imprezy potrzebują stosownej oprawy, której obowiązkowym elementem są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy oferującej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezy – niezbędny na istotnych bankietach

Wybrałeś już punkt, gdzie zorganizujesz piknik bądź masz zamówioną salę na event? Pierwszy etap za Tobą! Teraz musisz postarać się o to, żeby uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia przepysznych trunków, przekąsek i ciepłych potraw. Weź pod uwagę, że podczas istotnych gal nie godzi się postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu i spodziewać się, że goście obsłużą się sami. Jakość oprawy eventu jest ważna – przemyślane ustawienie stołów, szykowne dekoracje, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście eventu na pewno docenią także, jeśli potrawy będą serwować im wprawni kelnerzy, a dania będą prezentować się na talerzu niczym w topowych restauracjach.

Dlaczego opłaca się skorzystać z usług cateringu imprezowego?

Zaletą zamówienia usługi cateringu na imprezę jest zdecydowanie to, że zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyrządzi wyborne menu, ale też szczegółowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i przekąski zostaną przywiezione w umówione miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoły, a później profesjonalni kelnerzy obsłużą uczestników w trakcie wydarzenia. Na życzenie klienta, o ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą umilić czas gościom pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, by doświadczyć z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba wybrać firmę cateringową, która działa w branży od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego typu imprez, zarówno tych niewielkich, jak i liczących setki uczestników. W trakcie ustalania szczegółów zamówienia doradzi ona, jakie napoje, zakąski oraz potrawy świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własny sprzęt na miejsce imprezy.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]