Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/ dowiesz się, jak zamówić catering biurowy.

Sympozjum, szkolenie albo ważne rozmowy biznesowe – każda większa firma prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed problemem zaplanowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z wieloma zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie posiłków i napojów dla jego uczestników. Jeśli organizowane wydarzenie zainteresuje znaczne tłumy, warto zamówić usługę cateringu dla firm.

Catering biurowy – przekąski, które można szybko skonsumować

Warsztaty i konferencje biznesowe to wydarzenia, które z reguły trwają po 5-7 godzin, częstokroć także przez 2-3 dni. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy grafik wykładów, między którymi wyznaczone są na ogół dwie-trzy kwadransowe przerwy, w trakcie których nie da się spożyć kompletnego obiadu w okolicznej kafeterii. Stąd konieczne jest udostępnienie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa pobrudzenia odzieży czy dłoni. Usługa cateringu dla firm obejmuje również dostarczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Planujesz szkolenie? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Przerwa kawowa jest niezwykle potrzebna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach wytężonego skupienia. Co więcej jest to także sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w luźniejszej atmosferze zagadnień poruszanych na kursie. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który stoi na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych konferencji lub płatnych wykładów nie powinni wszak pić z tekturowych kubków, spożywając kupione po drodze w na stacji benzynowej czy też przyniesione z domu kanapki. Zamówienie usługi cateringu biurowego podniesie więc wagę szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o dobrym samopoczuciu partycypantów.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]