Biura oferujące księgowość

Pod tym linkiem poznasz unikalną ofertę księgowości Katowice

Księgowość to najważniejszy filar każdej spółki. Dba on o właściwe sporządzanie faktur, odprowadzenie podatków, rachunki całego przedsiębiorstwa. Co się bardziej opłaca: przyjąć do pracy pracownika na etat, czy jednak posiłkować się pomocą tzw. sieciowego biura rachunkowego?

Księgowość i usługi dodatkowe

Na początkowym stadium funkcjonowania firmy, najlepiej wybrać ofertę zewnętrznego biura. Takie przedsiębiorstwa pomogą nawet zarejestrować działalność, czy uzyskać dotację z funduszy unijnych oraz urzędu pracy. Oferują one księgi przychodów i rozchodów, rejestry środków trwałych, sporządzają analizy finansowe oraz troszczą się o zagadnienia odprowadzania VAT-u. Powierzenie rozliczeń naszej działalności firmom rachunkowym jest korzystne także pod kątem oszczędności – jest lepsze cenowo niż zatrudnienie księgowej.

Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze księgowości?

Podczas gdy tego rodzaju biura gwarantują reprezentację przed urzędami, właściciele firmy mogą skupić się na rozwijaniu interesu. Na rynku funkcjonują rodzinne biura rachunkowe oraz tzw. sieciówki, funkcjonujące w całym kraju, świadczące księgowość zarówno w Katowicach, Gdańsku, Białymstoku oraz w mniejszych miasteczkach. Warto zaufać niezawodnej firmie, polecanej przez innych przedsiębiorców. To jedyna gwarancja, że nasze rachunki są zabezpieczone i niesprzeczne z obowiązującymi normami.

Lokalizacja:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]