Meble kuchenne na wymiar, czy kuchnia modułowa?

Aktualna oferta kuchni na wymiar.

Kuchnie na zamówienie i kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma własne minusy i walory, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na wymiar czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, które można swobodnie zainstalować w dowolnym miejscu. Są one korzystne dla osób, które chcą ekspresowo oraz bez trudu umeblować własną kuchnię. Są jednak zazwyczaj mniej elastyczne aniżeli kuchnie na zamówienie oraz mogą mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Nietypowe wnętrze oraz konkretne wymagania internautów w dużym stopniu ograniczają atuty kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na zamówienie to profesjonalna usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zamówienie może być właściwym rozwiązaniem, bo pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb i oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o formacie, układzie i wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna oraz ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zamówienie jest również właściwym rozwiązaniem, jeżeli chce się uzyskać unikalny oraz niepowtarzalny image tego pomieszczenia i perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeśli szukasz praktycznych, zgrabnych oraz współczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa lub okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Lokalizacja:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]