Funkcjonalne i eleganckie designerskie meble marki Noti

Jeżeli szukasz więcej informacji dotyczących marki Noti, kliknij tu.

Aranżując pomieszczenie, czy to w nowym domu czy po renowacji mieszkania, staramy się zorganizować jego przestrzeń nowocześnie i funkcjonalnie. Równocześnie chcemy, by wnętrza manifestowały naszą osobowość, a to niekiedy jest niemożliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli wykonywane w dużych ilościach przez znanych producentów. Lecz świat wyposażenia wnętrz jest o wiele szerszy aniżeli myślimy. Polacy też mogą się pochwalić gustownymi, wyjątkowymi kolekcjami mebli, tworzonymi m.in. przez poznańską markę Noti.

Designerskie meble Noti – trwałe i eleganckie

Noti to wytwórca mebli, który działa na krajowym rynku już od przeszło 15 lat i od powstania skupia się na tym, żeby opracowane przez niego meble były komfortowe, proste, a przy tym eleganckie i, co istotne, aby charakteryzowała je wytrzymałość. Marka kooperuje z cenionymi polskimi designerami, kreującymi swoje wzory z entuzjazmem, dokładając wszelkich starań, żeby maksymalnie odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Reprezentatywną zaletą mebli Noti jest to, że znakomicie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i biurowych oraz firmowych. Wyjątkowe meble Noti wytwarzane są ręcznie z wysokiej jakości surowców, przy czym produkcja prowadzona jest z zachowaniem troski o środowisko, m.in. poprzez zastosowanie technologii redukujących skalę zużycia energii.

Meble Noti – projektując wnętrze użyj konfiguratora

Noti oferuje sprzęty, stanowiące interesującą interpretację postrzegania klasycznych mebli, czego przykładem mogą być sofy z linii Bouli lub siedziska z linii x40 czy Termo. Na stronie Noti znajduje się konfigurator, w którym można obejrzeć wszelkie wariacje mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dopasować te pasujące do koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Wyjątkowe meble tego producenta można obejrzeć w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu oraz w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Oprócz tego meble Noti można kupić w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, m.in. w Gdańsku, w Krakowie czy w Kielcach.

Źródło zdjęcia: noti.pl

Lokalizacja:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]