Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Tu znajdziesz więcej informacji o automatycznym księgowaniem przelewów.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa bezustannie szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas poświęcony na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez integrację z usługą mass collect

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale też i tych małych, które w miesiącu obsługują jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezmiernie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to wartościowa usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje przelewy z tytułu abonamentów, więc świetnie sprawdzi się w szkołach językowych czy prywatnych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się także domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]