Organizacja podróży poślubnych i wakacji egzotycznych

Szukasz najlepszej oferty egzotycznych podróży? Nie zwlekaj! Skieruj się tu

Podróże relaksują, rozwijają imaginację, pozwalają uciec od codziennej rutyny oraz wpajają nam szacunek dla różnych narodów i kultur. Najmocniej zapamiętujemy te, które wiodą nas w odległe miejsca, całkowicie różniące się od naszej polskiej rzeczywistości. I choć nie wszyscy z nas mają duszę wagabundy, każdy winien bodaj raz wyjechać w egzotyczną wyprawę do dowolnego orientalnego kraju.

Egzotyczne podróże – kto je zorganizuje?

Organizacja wyprawy egzotycznej jest trudnym zadaniem. Dlatego właśnie przeciętny urlopowicz korzysta w tym celu z biur podróży. Oferują one jednakże najczęściej szablonowe wczasy w nadmorskich hotelach, wyjazdy organizowane są w dużych grupach, a ich program na ogół nie uwzględnia odwiedzania atrakcji turystycznych danego regionu. Jeśli szukasz autentycznie niepowtarzalnej wyprawy, zapoznaj się z usługami biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w planowaniem podróży szytych na wymiar, to znaczy z uwzględnieniem osobistych wymogów zamawiającego. Po uzgodnieniu z klientem daty, miejsca podróży oraz sugerowanego kosztu wyjazdu, biuro bukuje noclegi i bilety lotnicze, a także szykuje dokładny plan wczasów. Dodatkowo biuro przekazuje również garść istotnych wskazówek podróżniczych, traktujących m.in. o tym, którą plażę odwiedzić, gdzie znaleźć smaczny posiłek, co warto zwiedzić i informuje na co zwracać uwagę w danym państwie.

Szalona wyprawa dla aktywnych lub egzotyczna podróż poślubna

Nieważne jaki rodzaj podróży uwielbiamy, w propozycjach biura podróży egzotycznych każdy wybierze coś dla siebie. Młode pary mogą spędzić romantyczne dni relaksując się na plażach Indonezji bądź Fiji – to idealne destynacje na podróż poślubną. Dla entuzjastów pełnego odpoczynku biuro wybrało idealne miejsca w Filipinach, Tajlandii oraz Meksyku. Natomiast osoby energiczne mogą zobaczyć monumentalną Lwią Skałę na Sri Lance, spotkać hipopotamy oraz słonie w trakcie safari w Zanzibarze, wędrować po szlakach górskich w Himalajach lub wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na filipińskich wyspach. Nie brak także propozycji podróży egzotycznych dla rodzin z pociechami.

Fotografia pochodzi ze strony relaksmisja.com.

Lokalizacja:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]