Zobacz proces produkcji zestawów do wibroterapii marki Vitberg

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Vitberg opinie, znajdziesz na youtube.com

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, zapewne Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, stres, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są montowane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma dba o skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]