Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Na wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/ znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom.

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

Produkcja urządzenia RAM Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: szwalnię, montownię, wykrawalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddaje się odpowiednim testom. Poszycie modułów szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń firmy Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do optymalnego ułożenia pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]